Program 1: Mycie Mikroproszkiem

Program mycia gorącą, zmiękczoną wodą z Mikroproszkiem Power Pearl MicroPowder™ gwarantuje perfekcyjny efekt mycia bez użycia szczotki. Mikroproszek jest permanentnie dozowany,
pod wysokim ciśnieniem kierowany na powierzchnie mycia. Tenzydy i mikroproszek w połączeniu ze zmiękczona wodą pracują jak tysiące „gąbeczek” gwarantując znakomity efekt mycia pojazdu.

Program 2: Spłukiwanie

Program spłukiwania czystą, bieżącą, zimną wodą pod wysokim ciśnieniem. Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania wody zmiękczonej i zdemineralizowanej.

Program 3: Ochrona gorącym Nano-Woskiem

Syntetyczny Nano-Wosk nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą na powierzchnie pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru. Dodatkowo syntetyczny Nano-Wosk poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

Program 4: Nabłyszczanie bez plam i zacieków wodą zdemineralizowaną

Program pielęgnacji nadwozia wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy gwarantuje efekt bez plam i zacieków. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem powoduje zaskakujący efekt połysku z wodą natychmiast spływającą z karoserii. W efekcie uzyskujemy karoserię pojazdu czystą, wybłyszczoną i zabezpieczoną przed negatywnym działaniem zanieczyszczenia środowiska.

Wskazówki:

- Najlepsze efekty mycia osiągniesz stosując kolejno programy od 1 – 4,
- Myć należy zawsze z góry do dołu,
- Odległość lancy od samochodu powinna wynosićod 10 – 30 cm,
Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi i zasadami obowiązującymi na naszej myjni, a zapewni to doskonały efekt mycia i uchroni Twój pojazd przed uszkodzeniami.