Marka EHRLE jednoznacznie kojarzy się z bezdotykową technologią mycia pojazdów, od wielu lat udoskonalaną przez inżynierów firmy. Technologia bezdotykowa Ehrle oparta jest na mikroproszku.

POWER PEARL MICRO-POWDER™

Technologia bezdotykowa Ehrle oparta jest na mikroproszku tzw.: PPMP. Power Pearl MicroPowder™ to innowacyjna stworzona przez Ehrle formuła aktywnych cząstek, które zwiększają skuteczność mycia nawet w przypadku szczególnie uciążliwych zabrudzeń. Technologia PPMP jest bezpieczna dla lakieru samochodowego. Skuteczność i jakość mycia EHRLE zostały potwierdzone faktem wyposażenia salonów i serwisów samoobsługowych min.: VW, Audi, Porsche i Ford w Polsce.

Mikroproszek

Nasze myjnie samoobsługowe wykorzystujące tzw. mikroproszek gwarantują najlepszy rezultat mycia bez użycia szczotek. Aktywne substancje myjące oraz środki powierzchniowo-czynne w połączeniu z gorącą, zmiękczoną wodą, czyszczą powierzchnię samochodu. Nie ryzykuj mycia niesprawdzonymi środkami chemicznymi, które mogą uszkodzić lakier twojego samochodu!

Wosk

Nanotytanowy wosk-polimer rozprowadzony strumieniem gorącej, zmiękczonej wody, uszczelnia powierzchnie pojazdu, zapobiegając przyjmowanie brudu.
Zaprojektowany tak by uniknąć mazania się szyby podczas pracy wycieraczek. Regularne stosowanie zmniejsza koszt następnego mycia.

Nabłyszczacz

W czwartym programie do zdemineralizowanej wody dodajemy specjalistyczny środek o właściwościach nabłyszczająco-osuszających, dzięki któremu możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, nie martwiąc się o zacieki na lakierze i szybie.

Demineralizacja

Zjawisko odwróconej osmozy w naszej technologii oczyszczania wody uwarunkowane jest to obecnością półprzepuszczalnej błony. Ciśnienie w sieci wodociągowej powoduje, że jedynie cząsteczki wody zostają „przyciśnięte” przez półprzepuszczalną błonę pozostawiając wszystkie zanieczyszczenia po jej drugiej stronie. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda). Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń (cząsteczek kamienia czy żelaza) na lakierze pojazdu.